Zaloguj się
Zaloguj się

Kategorie

 1. Sklep Internetowy działający w ramach serwisu internetowego Medium.opole.pl  prowadzi firma Armatura Przemysłowa MEDIUM  Andrzej Korzeniowski , 45-753 Opole, Aleja Przyjaźni 1.
 2.  
 3. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.
 4.  
 5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Armatura Przemysłowa MEDIUM  zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu ze sklepu.
 6.  
 7. Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia".
 8.  
 9. Po złożeniu zamówienia, Zamawiający otrzyma automatyczną odpowiedź ze sklepu internetowego potwierdzającą przyjęcie zamówienie – na adres mailowy podany podczas rejestracji. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia oznacza, iż zamówienie to mogło nie wpłynąć do Sklepu – konieczny jest wówczas kontakt.
 10.  
 11. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
  1. w kolejny dzień roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie wpłynęło do sklepu – dla zamówień z płatnością „za pobraniem”,
  2. po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmy Armatura Przemysłowa MEDIUM  - dla zamówień z płatnością w formie przelewu bankowego.
 12.  
 13. Ceny produktów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują zryczałtowanych kosztów przesyłki.
 14.  
 15. Armatura Przemysłowa MEDIUM  zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, jak również do wycofania poszczególnych produktów z oferty bez uprzedzenia.
 16.  
 17. Armatura Przemysłowa MEDIUM  pobiera zryczałtowane opłaty za przesyłki. W przypadku przesyłki za pobraniem jej koszt wliczony jest w kwotę pobrania.
 18.  
 19. Armatura Przemysłowa MEDIUM  nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez Pocztę Polską oraz firmę kurierską DHL.
 20.  
 21. Każda transakcja potwierdzana jest dokumentem sprzedaży ( faktura VAT).
 22.  
 23. Płatność za zamówione produkty może nastąpić za pobraniem przy odbiorze przesyłki lub przelewem na konto, którego numer oraz nazwa Banku prowadzącego rachunek są podane w formularzu zamówienia – w informacjach o płatności.
 24.  
 25. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się  z Armatura Przemysłowa MEDIUM  za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać: imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr faktury VAT oraz opisać przedmiot reklamacji.
 26.  
 27. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 28.  
 29. Armatura Przemysłowa MEDIUM  zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.
 30.  
 31. Opinie i pytania dotyczące pracy sklepu internetowego prosimy przesyłać na adres: medium@medium.opole.pl
 32.  
 33. Zdjęcia towarów w sklepie interentowym MEDIUM są własnością firmy MEDIUM lub pochodzą bezpośrednio od producentów.
 34.  
 35. Zdjęcia pochodzące bezpośrednio od producentów (t.j ZETKAMA, WIKA, GRUNDFOS itp. itd.) zostały użyte w celach reklamowych za zgodą producentów i są wyłączną własnością tychże firm.
 36.  
 37. Firma Armatura Przemysłowa MEDIUM Andrzej Korzeniowski zastrzega sobie prawa do kopiowania, przywłaszczenia i rozpowszechniania zdjęć, które są prywatną własnością firmy jak również podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim .